Informacje o DPS

Dom Pomocy Społecznej położony jest w atrakcyjnej pod względem turystycznym i wypoczynkowym miejscowości Białowieża. Usytuowany jest na obrzeżu Polany Białowieskiej, w odległości 100 metrów od ściany Puszczy. Malownicze okolice, spokój, czyste powietrze i specyficzny mikroklimat Puszczy Białowieskiej, czy coś jeszcze trzeba do zapewnienia miłego i udanego pobytu, zamieszkania ?

    

DPS "ROKITNIK" dysponuje 73 miejscami w 1, 2 i 3 osobowych, kompletnie umeblowanych pokojach z łazienkami. Pokoje przystosowane są dla osób niepełnosprawnych. Dom pozbawiony jest barier architektonicznych. Jadalnia pensjonatu umożliwia mieszkańcom spożywanie smacznych domowych i różnorodnych (w tym dietetycznych) posiłków.

     
Na terenie pensjonatu znajdują się: kawiarnia, salony do dziennego wypoczynku, salon myśliwski. Salony wyposażone są w wygodne meble oraz sprzęt audiowizualny. Nad uatrakcyjnieniem pobytu czuwa profesjonalna kadra, która organizuje między innymi zajęcia terapeutyczne, wycieczki, pomaga mieszkańcom Domu w rozwiązywaniu ich codziennych problemów.

    

Doskonała baza leczniczo rehabilitacyjna, wyposażona w najnowszą aparaturę z zakresu laseroterapii, hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii i masażów pozwala na wykonanie 22 rodzajów zabiegów leczniczych zleconych przez lekarza.

    

"Codzienna działalność Chrystusa łączyła się ściśle z modlitwą...". Domowa ekumeniczna kaplica służy wszystkim mieszkańcom.

Adres Białowieża Ul. Centura 2, 17-210
Telefon 085 681 2424
Konto Bank Pekao SA 32 1240 5211 1111 0000 4923 9061
WWW dps.bialowieza.pl
E-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Lokalizacja DPS

    


Szablon_DPS szablon Joomla 2.5